Fotbal

Manchester opět vede s náskokem tří bodů

Manchester Utd neponechal v předposledním kole Premier League nic náhodě a v domácím prostředí porazil West Ham 4:1.

Rudé Ďábly dostal do vedení ve 3.minutě Cristiano Ronaldo. Na pravé straně se zbavil Lucase Neilla a průniku do pokutového území tečovanou střelou překonal Roberta Greena. Portugalský fenomén přidal i druhou branku Rudých Ďáblů. Ve 24.minutě se k němu dostal centr pravého obránce Owena Hardgreavese a od jeho stehna doskákal až do sítě Kladivářů.

Dělovka Carlose Teveze

O tři minuty později vedl obhájce mistrovského titulu rozdílem tří gólů.Carlos Tevez napřáhl k ráně z 25 metrů a jeho bomba prosvištěla mezi rukama hostující gólmana.

Paráda Deana Ashtona

West Ham se také blýskl pěkným fotbalovým momentem. Dean Ashton zakončil ve 29.minutě přihrávku Bobbyho Zamory překrásnými nůžkami a snížil na 1:3. United dohrávali první polovinu pouze o deseti. Nani po souboji s Lucasem Neillem udeřit australského obránce hlavou a rozhodčí Mike Riley ho vyloučil.

Gól v oslabení

Přestože svěřenci Alexe Fergusona hráli po změně stran v početním oslabení, dokázali svoje vedení i zvýšit. A opět jim k tomu pomohla teč hostující zadáka. V 59.minutě zkusil štěstí střelou z dálky Michael Carrick. Střela odchovance West Hamu sice mířila na Roberta Greena, ale po doteku Lucase Neilla skončila opět v hostující svatyni.

Manchester Utd - West Ham 4:1 (3:1)

hor, Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události