Fotbal

Gascoigne se chtěl zabít

Paul Gascoigne se pokusil o sebevraždu. Završil tím tak svůj volný pád na životní dno.

Celé drama bývalé anglické fotbalové hvězdy se odehrálo v pokoji číslo 232 v hotelu Millenium. Gasgoigne sem dorazil v neděli v jednu hodinu odpoledne. Svoji nešťastnou víkendovou pouť však započal v jiném hotelu. Zdejší personál zde šokoval tím, že chce, aby mu objednali kokain.

Gascoigne: "Dejte mi nůž"

Do hotelu Millenium pak dorazil v obleku s leopardím vzorem a vyholenou hlavou. Křečovitě svíral flašku Ginu. „Byl strašně hlučný a velmi opilý,“ řekl jeden ze zaměstnanců. Jen, co se ubytoval, tak si vyžádal další alkohol. Personál mu v tom samozřejmě nevyhověl. „Když nebylo pití, tak si chtěl objednat alespoň jídlo. Dostal chuť na steak, ale pak svůj názor přehodnotil a místo toho chtěl steakový nůž,“ pokračoval recepční.

Drama na pokoji č. 232

Vyděšený zaměstnanec hotelu mu samozřejmě nepomohl a místo toho raději zavolal policii. To, co se dělo následovně, je jako z velmi dramatického filmového příběhu. „Zhruba deset policistů dorazilo do jeho pokoje. Bylo zhasnuto. V popelníku byla nedokouřená cigareta a na zemi ležela flaška ginu,“ komentoval situace jeden z očitých svědků.

Policisté pak slyšeli zvuk šplouchající vody z koupelny. „Když „Gazza“ uslyšel policejní úředníky, tak začal křičet, že si objednal kokain. Policisté našli v koupelně ztroskotaného fotbalistu ve vaně naplněné až po okraj. Kričel na ně, že když si nemůže podřezat žíly, tak se aspoň utopí. Pak ponořil hlavu pod vodu. Policisté ho rychle vytáhli z vody.

Poté ho oblékli a z hotelu odvedli rovnou do nemocnice,“ pokračuje ve výpovědi svědek.
„Chování muže velmi znepokojilo personál, a proto jsme ho odvedli na vyšetření do nemocnice. Nekladl přitom žádný odpor,“ znělo oficiální vyjádření Scotland Yardu.

Perný víkend smutného fotbalisty

Gascoigne tak završil svůj velmi nešťastný a bizarní víkend. Nejprve byl vyhozen z hotelu Kensington, když spustil zapálenou cigaretou alarm. Pak navštívil kadeřnictví, kde si nechal svoje blonďaté vlasy obarvit na červeno. Jeho nový sestřih se mu však nelíbil. Vzal strojek na vlasy a ostříhal se dohola. Všechno pak vyvrcholilo pokusem o sebevraždu.

jv, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události