Fotbal

Naštval ho fotbal, vyhodil televizi z okna!

Naštval ho fotbal, vyhodil televizi z okna!
Zdroj: oficiální zdroj

Italové jsou při fotbalu známí nerváci!

Když se hraje v Itálii fotbal, není radno se procházet venku. Mohlo by Vám totiž něco přistát na hlavě. Například televize.

Fanoušek z Pisy "nerozdýchal" remízu svého Interu Milán se Sienou a pořádně se rozzuřil. V 78. minutě zápasu vytrhl kabel a vyhodil televizi z okna svého bytu ve druhém patře. Pohár fanouškovy trpělivosti přetekl, když Materazzi neproměnil penaltu.


Fanoušek má trable s policií

Rozčíleného fanouška teď uklidňuje policie. Televize s úhlopříčkou 70 cm přistála na zahradě uvnitř domovního bloku.Místní strážci zákona chtějí fanouška obvinit z veřejného ohrožení. Pokud jsou ale příznivci stejného týmu, možná budou mít slitování. Inter si remízou 2:2 se Sienou zkomplikoval cestu za titulem a má už jen jednobodový náskok před AS Řím. O titulu italského mistra rozhodne poslední kolo.


rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.