Fotbal

Nedvěd na EURO nejede!

Videa z tiskové konference! Karel Brückner oznámil nominaci na závěrečné soustředění

Kouč dříve avizoval, že do rakouských Korutan vezme pouze fotbalisty, s nimiž počítá pro šampionát. Není ale vyloučeno, že se nominace změní." Nic není definitivní, ještě máme pět dní," řekl Brückner.

Trenér potvrdil, že Nedvěd nezměnil své rozhodnutí a na EURO nepojede. Místo něj má šanci Václav Svěrkoš. Otazník je i nad Radkem Šírlem. "Neví, co ho čeká," řekl Brückner.

Nominace na soustředění do Bad Kleinkirchheimu:

Brankáři: Jaromír Blažek (1. FC Norimberk, 14 startů/0 branek), Petr Čech (Chelsea FC, 57/0), Daniel Zítka (Anderlecht, 1/0).
Obránci: Zdeněk Grygera (Juventus, 52/2), Marek Jankulovski (AC Milán, 62/10), Michal Kadlec (Sparta, 4/0), Radoslav Kováč (Spartak Moskva, 21/1), Zdeněk Pospěch (FC Kodaň, 7/0), David Rozehnal (Lazio Řím, 43/0), Tomáš Sivok (Sparta, 5/0), Tomáš Ujfaluši (FC Fiorentina, 66/2).
Záložníci: Tomáš Galásek (1. FC Norimberk, 64/1), David Jarolím (Hamburger SV, 14/1), Marek Matějovský (Reading FC, 8/1), Jaroslav Plašil (Pamplona, 35/2), Jan Polák (Anderlecht, 36/6), Daniel Pudil (Slavia, 3/1), Libor Sionko (FC Kodaň, 29/4), Stanislav Vlček (Anderlecht, 9/0).
Útočníci: Milan Baroš (Portsmouth FC, 63/31), Jan Koller (1. FC Norimberk, 85/52), Martin Fenin (Frankfurt, 5/0), Václav Svěrkoš (Ostrava, 0/0)


rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.