Hokej

Hašek: Mrzí mě, že nechytám

Český brankář se ale na finále těší a věří v úspěch

Pro Dominika Haška to bude vstup do stejné řeky po šesti letech. Opět prožije finálovou bitvu o Stanley Cup. Stejné to ale úplně nebude. Proti Carolině totiž tenkrát chytal. Určitě si vzpomínáte. Rudá křídla porazila Hurikány jednoznačně 4:1 na zápasy.Finále z lavičky

Tentokrát bude olympijský vítěz z Nagana krýt záda z lavičky svému kolegovi Chrisu Osgoodovi. I když šel do play off jako jednička, ve čtvrtém zápase proti Nashvillu mu přepustil místo a od té doby se nedostal do branky.

"Samozřejmě mě to mrzí, především proto, že se cítím výborně. Trenér ale nechce měnit sestavu, protože většinou vyhráváme a Chris chytá dobře," řekl k tomu „Dominátor“.

Hašek: Budu připraven!

Český gólman tak musí prokázat velkou dávku trpělivosti, bude ale připraven:“Nebudu spekulovat a budu se připravovat, abych mohl kdykoliv naskočit,“ řekl Hašek

Detroit si doposud počíná v play off suverénně. Colorado převálcoval 4:0 na zápasy a prohrál zatím jen čtyřikrát. „Mužstvo si věří,"  řekl brankář a dodává: „ Prohra ve finále by pro nás byla velkým zklamáním."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události