Fotbal

Brückner: Hráči dostanou víc zabrat!

Na soustředění trenér hráčům trochu „zvedne normy“

Poněkud ostřejší trénink čeká v dalších dnech fotbalisty v přípravném kempu v Korutanech. "Intenzita se bude v dalších dnech zvyšovat," prozradil Brückner. V okolí už vybral spolu s Petrem Radou vhodné trasy pro výběhy. Tréninky tak už nejsou omezeny jen na hřiště.

Brückner využívá každé chvíle, aby hráče trochu prohnal. Do tréninkového areálu a zpět do hotelu to berou klusem. Podle trenéra budou potřebovat hráči v dalších dnech větší odpočinek.


Trable s komisaři

Návštěva dopingových komisařů zbytečně narušila přípravu. "Chápu, že komisaři mají právo přijet kdykoliv, ale nemuseli by narušovat náš tréninkový plán,“ řekl na jejich adresu Brückner. Baroš, Fenin, Matějovský a Kadlec přišli totiž na hřiště díky odevzání vzorků příliš pozdě.


Hurá na kolo.

Kromě fotbalu si reprezentanti užijí i další sporty. Co mají společného Jarolím, Kadlec, Ujfaluši, Baroš a Kováč? Vášeň pro kola! Utvořili malý peloton a trochu se projeli.Výšlap po silnici k místnímu golfovému hřišti jim dal zabrat. "Nezdá se to, ale docela jsme si dali do těla. Byl to dobrý trénink," vtipkoval Kováč.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události