Sport

Florbal: Češi se chystají na MS

Reprezentace zahájila přípravný kemp a porazila Slovensko.Více na videu!

Mistrovství světa ve florbalu se v Česku uskuteční sice netradičně až koncem roku, naši se ale připravují už teď. Tým chce získat na domácím šampionátu medaili. V přípravném zápase v České Třebové si naši poradili se Slovenskem 4:2 . Podívejte se na videoreportáž!


Švédi jsou nároční!

Šest dosavadních mistrovství poznalo jediného vítěze, tým Švédska. Ani seveřané nechtějí nic nechat náhodě a svou cestu za obhajobou zahájili výběrem hotelu

„Projeli všechny haly a hotely v Ostravě a okolí, najezdili jsme s nimi takových 300 kilometrů," řekl Petr Seďa z organizačního výboru mistrovství.

Švédi si nakonec vybrali malý hotel v centru Ostravy. "Byli tam čtyři hodiny. Prolezli ho od střechy až po půdu. Ještě přijedou na inspekci s vlastním kuchařem,“ komentoval severskou náročnost Seďa.


Hraje se v Ostravě a Praze

Mistrovství světa se uskuteční v prosinci. Základní skupiny se budou hrát v Ostravě, finále pak v pražské O2 Areně. Termín akce byl posunut s ohledem na mistrovství světa v hokeji a EURO. Organizátoři si od toho slibují více diváků v halách a větší mediální pozornost.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.