Hokej

Fanoušci si zahráli proti hokejovým hvězdám

Hokejoví fanoušci v Třebíči si zahráli sfotbal a florbal proti svým miláčkům. Více na videu!

Velký svátek zažili příznivci hokeje v Třebíči. Zahráli si fotbal a florbal proti týmů svých miláčků, posíleným o hvězdné odchovance klubu.

Třebíč proslavilo hned několik hokejistů

Třebíč sice hraje „jen“ druhou nejvyšší domácí hokejovou soutěž, její odchovanci ale září. Martin Erat a Patrik Eliáš reprezentovali Českou republiku na mistrovství světa, čest klubu ale šíří i další hokejisté se jménem Třebíče v rodném listě. Útočníci Leoš Čermák a Michal Mikeska už se mohou pyšnit titulem nejproduktivnějšího hráče extraligy, mladíček Vladimír Sobotka zase přes Slavii prorazil do NHL, kde odehrál premiérovou sezonu za Boston. Všichni tři se přitom představili na akci s fanoušky. Pro něj přitom bylo florbalové utkání premiérou v třebíčském seniorském dresu. Klub opustil už jako dorostenec.

Zážitek na celý život

„Je to úžasný zážitek, zahrát si proti takovým hokejistům,“ pochvalovali si fanoušci Třebíče, kteří sice jak florbalové, tak i fotbalové utkání prohráli, zážitek ale mají na celý život. „Chtěli jsme tak fanouškům poděkovat za to, že při nás stáli celou sezonu, i když se nám nedařilo,“ vysvětlil důvod konání akce trenér Horácké Slavie Kamil Pokorný, který duel s fanoušky pojal jako součást suché přípravy.

dv, rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události