Fotbal

Brückner: Koho postavím?

Hledá se ideální sestava a soupeř patří k evropské špičce!

I když trenér slibuje ještě modelované tréninky v Seefeldu, poslední zápas před odletem do dějiště mistrovství Evropy bude ve znamení hledání ideální sestavy. V přímém přenosu TV Nova uvidíme pravděpodobně ve hře i Pospěcha se Sionkem, nastoupí i Radek Matějovský.Češi chtějí vyhrát

Podle trenéra se český tým soustředí hlavně na svou hru. Soupeře ale rozhodně nepodceňuje. Dopoledne ještě čeká hráče bližší seznámení se stylem skotské hry. Je to velice silný tým, řadím ho k nejlepším evropským celkům“, řekl na adresu soupeře Brückner.

Český tým ale nebude v utkání jen zkoušet a testovat. Chce se s domácím publikem rozloučit dobrým výkonem. „Je to mezistátní utkání, chceme ho kvalitě odehrát a vyhrát“, dodal trenér.

Skotský trenér: Skácel je skvělý kluk!

V Praze na Ruzini přistálo pouze 18 skotských hráčů. Trenér George Burely v tom ale problém nevidí: "Budeme mít šest hráčů do pole, takže je to v pořádku. Omluvenek máme skutečně hodně, šanci dostanou jiní hráči a před podzimními ostrými zápasy budeme mít větší výběr," dodal kouč soupeře.


Skotové budují tým pro podzimní kvalifikaci na MS a zápas s českým týmem je pro ně velký test. „Česko je velmi silný soupeř, vyhrálo posledních pět utkání v evropské kvalifikaci, řekl na adresu našeho týmu Burely.


Také se velmi těší na setkání s Rudolfem Skácelem. Vedl ho v Heart of Midlothian a později i v Southamptonu.“Rudi je skvělý kluk. Těším se, až si popovídáme, dodal Burely.


Zápas začne v 17:30 ve sparťanské Axa Areně, hlavním rozhodčím bude Nizozemec Eric Braamhaar. Utkání přímo vysílá Nova.


Předpokládané sestavy:
ČR: Čech - Pospěch, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski - Matějovský, Galásek, Plašil - Sionko, Svěrkoš - Koller.
Skotsko: Gordon - McNaughton, McManus, Caldwell, Naysmith - Hartley - McCormack, D. Fletcher, Robson, Morrison - Miller.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události