Fotbal

Brückner už má o sestavě jasno

Příprava se podle trenéra Brücknera podařila. O složení jednotlivých řad už má jasno. Podívejte se na video.

Přípravná utkání se Skotskem a Litvou se českým fotbalistům vydařily. V obraně to sice ještě občas skřípalo, ale s útočnou fází může být kouč Brückner spokojený. Kromě české ofenzivní stálice Kollera se navíc prezentovali v exkluzivní formě Stanislav Vlček a Libor Sionko.

Vlček nebo Sionko? Rébus hodný ježka v kleci?

Na pravé straně zálohy nejprve motal hlavy obráncům Litvy exslávista Vlček, který představoval pro Litevce stálé riziko. Na stejném postu v utkání se Skotskem zářil Libor Sionko. Ten dokonce vstřelil dva góly. Sionko pak po svém vydařeném představení řekl, že pro trenéra to bude pořádný oříšek, koho z nich na Euru postaví. Samotný Brückner reagoval s klidem jemu vlastním. Řekl, že každý z nich je úplně jiný a jako složitý rébus to rozhodně nevidí.Brückner: Sestavu už budu pouze cizelovat

V tuto chvíli už má navíc o sestavě poměrně jasnou představu. V závislosti na typu soupeře, jeho herním stylu a síle pak bude provádět drobné změny. Ty podle něho mohou přijít i několik minut před samotným zápasem. Vrásky na čele nakonec Brücknerovi nedělá ani absence hvězdných fotbalistů Rosického a Nedvěda. Jednotliví členové záložní řady prý mají velkou kvalitu. Jediné, co jim chybí, je pořádné fotbalové jméno.


jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události