Fotbal

Češi přistáli a jsou v Seefeldu!

Češi přistáli a jsou v Seefeldu!

Fotbalová reprezentace je už na EURU. Podívejte se na videa z odletu!

Vše jde zatím hladce a Brücknerův tým s dobrou náladou přistál v poledne v dějišti mistrovství Evropy. Na letišti reprezentaci přivítal zástupce Innsbrucké radnice Christoph Platzgummer a tým se autobusem přesunul do Seefeldu. Ubytován je v luxusním hotelu s vyhlídkovou terasou a bazénem.Teď na hráče čeká podvečerní trénink a pilování taktiky.

Letištní show

Malou letištní show měli díky našim reprezentantům turisté čekající na své spoje v letištní hale. O příletu české reprezentace nejdřív neměli ani ponětí. Když se rozkřikla zpráva, že přiletěl tým na EURO, turisty ani nezajímalo který a rychle se odebrali na vyhlídkovou terasu. Mumraj fotografů a novinářů kolem Brücknerova týmu pak měli jako na dlani.

Tým vítali také mladí fotbalisté v zelených tričkách s nápisem "Češi vítejte". Odměnou jim pak byla nečekaná autogramiáda.

Ztracený pas, červený koberec

O další bod programu se postaral brankář Jaromír Blažek. Na letištní ploše vytrousil cestovní pas. Naštěstí na to včas přišli zaměstnanci letiště.

Nejvyšší poctou byl asi červený koberec, který pořadatelé natáhli od letadla až ke dveřím autobusu. Fotbalisté si museli připadat jako prezidentská delegace.


Na letišti: Men in black!

Na ruzyňském letišti byla pohoda. Z autobusu vystoupil opět jako správný vůdce trenér Brückner. Za ním se pak do odbavovací haly vydali hráči. Na rozdíl od odletu do Korutan na sobě neměli teplákovou soupravu, ale slušivý černý oblek. Ani se na dlouho nezastavili v letištním bistru. Jen pár koláčků na cestu a hurá k odbavení.
Víkend: přestup, golf i lokomotiva

Hráči měli o víkendu volno, a tak ho využili k načerpání nových sil. Někteří si ale museli splnit další povinnosti. Tomáš Sivok řešil přestup do Besiktase Istanbul, Tomáš Ujfaluši zase představoval lokomotivu v národních barvách. Golf pro charitu si zahráli Jaromír Blažek a Karel Poborský. Další hráči se loučili v rodinném kruhu.

Smutný Rosický

U týmu panuje po dvou přípravných zápasech dobrá nálada. Smutný je pouze Rosický. Zraněný hráč prožíval s týmem poslední dva zápasy na lavičce, v letadle ale chybět.
Jeho absence ale trenérovi vrásky nedělá. Záložní řada má podle něj dostatečnou kvalitu, jen jména nejsou tak zvučná.


rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události