Fotbal

První bitva se blíží!

Videa: Co čekají hráči od svých soupeřů ve skupině?

Domácí Švýcarsko je na evropském šampionátu prvním soupeřem českého týmu v základní skupině. Hodně důležitý pro další vývoj bude vstup do turnaje. Švýcaři se budou snažit prosadit kolektivní hrou a navíc budou mít v zádech jako hnací motor domácí publikum. Přesto se očekává, že trenér české reprezentace Karel Brückner naordinuje svým svěřencům vhodnou taktiku, aby získali tři cenné body za vítězsvtí. Případný úspěch by totiž mohl pomoci k postupu ze skupiny. A jak to vidí samotní aktéři? To se dozvíte zde na videu.   

Nevyzpytatelní Turci

Posledním protivníkem Čechů ve skupině bude Turecko. To čeká druhý start na Euru, podruhé je pod úspěchem podepsán trenér Fatih Terim. Po blamáži v roce 1996 letos plánuje atak na nejvyšší příčky. Turecko je sice nevyzpytatelné, ale má velmi dobré fotbalisty ve vyhlášených evropských soutěžích. Každopádně se s ním musí počítat, může být i černým koněm turnaje. Turečtí fotbalisté se jistě budou moci spolehnout na mohutnou podporu od svých fanoušků. Názory českých reprezentantů ohledně utkání s Tureckem Vám přinášíme na dalším videu.    


Také soupeři se chystají

Také naši soupeři seusilovně připravují a nechtějí nic ponechat náhodě. Novinky z táborů Švýcarů a Turecka se dozvíte ve videoreportážích: 

rk,rad, tn.cz,
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události