Fotbal

Ronaldo: Chci do Realu, je to můj sen!

Beckham ale portugalskou hvězdu před velkoklubem varuje!

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo vzkázal přes svého agenta, že chce odejít z Manchesteru United do španělského Realu Madrid. Informaci přinesl deník The Guardian.


Ronaldo řekl svému agentovi Jorge Mendésovi, že chce hrát ve Španělsku a splnit si svůj sen v dresu Realu Madrid. Veřejné rozhodnutí ale třiadvacetiletý Portugalec zatím neučinil.


Nejdražší přestup?

Pokud Ronaldo skutečně přestoupí do Realu, mělo by jít o nejdražší fotbalový přestup v dějinách. Madridský klub je totiž ochoten v různých kompenzacích zaplatit až 80 milionů eur, tedy asi dvě miliardy korun.

Podle přátel portugalského mladíka se nechal Ronaldo slyšet, že odejde buď  hned, nebo až za rok. Jak to všechno dopadne, je zatím ve hvězdách.


Beckham: Zůstaň v Manchesteru!

Fobalová mediální hvězda odešla z Manchesteru do Realu v roce 2003. "Real je samozřejmě skvělý tým, jeden z nejlepších na světě, ale Ronaldo je teprve na začátku kariéry," uvedl záložník Los Angeles Galaxy. Podle Beckhama je pro Ronalda tím správným týmem právě Manchester.

Cristiano Ronaldo vstřelil v uplynulé sezoně za Manchester 42 gólů a pomohl týmu k triumfu v anglické lize i v Lize mistrů. Nyní se připravuje s portugalským národním týmem na evropský šampionát.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události