Hokej

Hudler: Je to něco neskutečného!

Videa z oslav! Detroit se raduje ze zisku Stanley Cupu, Pittsburgh truchlí.

Zatímco na jedné straně zavládlo ohromné nadšení a nechyběly ani slzy radosti, na druhé straně panovalo ohromné zklamání. Tak už to ve sportovních finále bývá. Radost vedle smutku…

Jedni se radují, druzí mají oči pro pláč

Přesně tyto hořkosladké pocity ovládly po zápase domácího Pittsburghu s Detroitem Mellon Arénu. Red Wings zvítězili v šestém finálovém utkání play-off hokejové NHL 3:2 a v celé sérii 4:2. Zatímco hokejisté z "hockey townu" slavili již čtvrté vítězství ve Stanley Cupu od roku 1997, ti pittsburghští se ponořili do hlubokého smutku. „Vůbec to není hezký pocit něco takového prožívat,“ soukal ze sebe Sydney Crosby.

Lemieux: Kluci se z toho dostanou

„Většina z nich jsou mladí kluci, kterým je kolem dvaceti let. Rychle se z toho dostanou. Je to pro ně velmi cenná zkušenost,“ hledal pozitiva na bolestné porážce šéf klubu Mario Lemieux.


Obrovské zklamání neskrýval ani zkušený český forvard ve službách pensylvánského klubu Petr Sýkora. Už teď je však přesvědčen o tom, že stávající tým je příští rok schopný opět bojovat ve finále. A se zkušenostmi, které teď získal, může i vyhrát.Jiří Hudler a slzy štěstí

Do pláče bylo i Jiřímu Hudlerovi, ale ze zcela jiného důvodu. Mladý hokejista v sobě hledal kvůli velkému dojetí jenom těžko slova. „Je to neskutečný pocit, který nedokážu ani popsat,“ řekl šťastný hokejista.Dominika Haška dělí od jeho spoluhráče Jiřího Hudlera téměř dvacet let. Přesto i s ním vítězství ve Stanley Cupu pořádně zamávalo a úspěch si ohromně užíval. Požitek z triumfu mu kazila pouze skutečnost, že nemohl být na ledě.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události