Fotbal

Čech: Švýcaři jsou nebezpeční!

Podívejte se na video! Co říká český gólman na adresu prvního soupeře?Češi se pilně připravují na zahajovací duel EURA s domácím Švýcarskem. O důležitosti utkání nikdo nepochybuje. Jak se na našeho soupeře dívá opora týmu Petr Čech? Podívejte se na video!

Fotbalisté už jsou v Basileji

Fotbalisté už dorazili na místo jejich prvního střetnutí na evropském šampionátu. V sobotu v podvečer zahájí v Basileji EURO 2008 proti Švýcarsku svoji pouť za vysněnou medailí.

Zlaté vzpomínky na jednadvacítku

Na basilejském stadionu ožily v hlavách mnohých z nich krásné vzpomínky na finále mistrovství Evropy jednadvacítek. Před šesti lety tu vybojovali brankář Čech, obránci Rozehnal, Kováč a Grygera, záložníci Skácel a Polák, útočník Baroš, zlaté medaile. Stadion, na kterém zažili zlaté opojení však prošel kvůli Euru obměnou. Musela být navýšena jeho kapacita.

Trénink v utajení

První oficiální trénink před zítřejším zápasem byl pro novináře otevřený pouze prvních dvacet minut. Během nich se fotbalisté stačili jen rozcvičit. Další příprava už probíhala pod rouškou tajemství za zavřenými dveřmi.

rad, tn.cz, galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události