Fotbal

Legenda Matthäus: Švýcaři porazí Čechy 2:1

Legenda Matthäus: Švýcaři porazí Čechy 2:1
Zdroj: čtk, tn.cz

Podle legendy německého fotbalu Lothara Matthäuse se budou z první výhry na šampionátu radovat Švýcaři.

Odborník televize Eurosport je zřejmě věštec. O výsledku prvního zápasu na evropském šampionátu má jasno. Češi v něm podle jeho názoru prohrají se Švýcarskem 1:2.

Bílá a rudá, to jsou barvy naše

"Tak za prvé, na začátku evropských šampionátů vždy bylo nějaké překvapení. Za druhé, Švýcaři hrají doma a rudobílé moře fanoušků je bude hnát za úspěchem. Bude jejich dvanáctým mužem na hřišti," komentoval svoji předpověď Matthäus.

Švýcaři soupeří s Němci o prestiž

Podle německého internacionála je pro Švýcary navíc velmi prestižní soutěžení s Němci, kteří pořádali doma světový šampionát před dvěma lety. Tehdy dokázal tým trenéra Klinsmanna z domácího prostředí těžit.

Mathäus má o výsledku jasno

„Ačkoliv jsou čeští fotbalisté lepší po individuální stránce, tak  domácí prostředí v kombinaci s týmovým duchem bude rezultovat v první turnajové překvapení,“ odsoudila Čechy k prohře německá fotbalová legenda.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.