Fotbal

Krádež v českém týmu na Euro

V hotelu Dorint v Seefeldu byl okraden jeden z hráčů!

Čeští fotbalisté mají patrně nejdražší hotel s nejdražší ochrankou. A přesto se v něm krade.

V hotelu Dorint byl okraden jeden z hráčů české reprezentace. Podle místní policie nejmenovanému hráči byla v noci na sobotu, kdy už mužstvo pobývalo v Basileji před zahajovacím utkáním se Švýcarskem, zcizena finanční hotovost.

Policie: Je to pravda!

Mluvčí místní policie Manfred Dummer k tomu uvedl: "Je to pravda, naši lidé už byli na místě a případ vyšetřujeme. Vyslýcháme personál." Vedení reprezentace neoznámilo, kterému hráči vznikla škoda. Peníze však již dostal zpátky. Po návratu z utkání v Basileji a zjištění krádeže byla v hotelu zpřísněna bezpečnostní opatření a došlo k personálním změnám v bezpečnostní službě.


Policie zatím držela celou záležitost v tajnosti, aby nenarušila koncentraci týmu na zápas s Portugalskem.


Škoda až 45.300 korun ...


"Já o tom zatím vůbec nic nevím," řekl nejprve k události našemu portálu tn.cz mluvčí národního týmu Lukáš Tuček. Vzápětí národní tým vydal vyjádření, které celou událost příliš neosvětlilo. "V době nepřítomnosti českého národního týmu v hotelu Dorint v Seefeldu došlo ke zcizení hotovosti v hodnotě tří vstupenek první kategorie z jednoho uzamčeného pokoje," stojí v prohlášení. Bereme-li v úvahu vstupenky na úvodní zápas Česka se Švýcarskem, tato hotovost se rovnala částce 20.000 korun. Ovšem v případě vstupenek na finále s českou účastí by se jednalo o částku 45.300 korun.  

rad, rk, s přispěním Vladimíra Vořechovského, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události