Fotbal

Petr Čech: Penalty? Zpestření pro diváky!

Překvapivá odpověď českého gólmana

Český brankář teprve podruhé v reprezentaci poznal, jaké to je jít po zápase do kabin se třemi góly na kontě. Poprvé inkasoval třikrát v roce 2005 v kvalifikaci MS od Finska. Těžko ho ale můžeme vinit byť jen z jednoho gólu. Naopak, připsal si řadu povedených zákroků.

Čech optimista

Víru v postup do čtvrtfinále neztratil. "Když proti Turkům předvedeme výkon jako proti Portugalsku, mohlo by to stačit. Jsem optimista, protože naše výkony mají na mistrovství vzestupnou tendenci. A doufám, že v neděli v posledním zápase skupiny předvedeme nejlepší výkon," uvedl český brankář.

Případné penalty? Podle Čecha zpestření!

O postupujícím mohou rozhodnout při remíze v posledním zápase penalty. Co na to říká aktér rozstřelu ve finále Ligy mistrů? 


"Hlavně pro fanoušky by to mohlo být velké zpestření, překvapil Petr Čech svým názorem. Hned ale dodává: Je to určitě lepší, než kdyby o postupujícím rozhodoval los. Čech ale věří, že na penalty vůbec nedojde a Turecko porazíme v normální hrací době. Zápas už bere jako regulerní play – off. „Je to, jako bychom hráli čtvrtfinále“, nechal se slyšet gólman.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události