Fotbal

Čech cyklistou, Plašil golfistou a Sionko vytrvalcem!

Čeští fotbalisté si užívali první zcela volný den na Euru

První zcela volný den měli na mistrovství Evropy čeští fotbalisté. Přesto někteří z nich využili osobního volna k dobrovolnému tréninku. Další vyspávali únavu, regenerovali v hotelovém bazénu, nebo využili dostupné sportovní aktivity - golf na osmnáctijamkovém hřišti, jízdu na horském kole, či tenisové souboje na hotelovém antukovém kurtu. 


Někdo si i zatrénoval


 "Někteří hráči ale vyběhli k dobrovolnému tréninku na tréninkové hřiště. Byli tam Zítka, Koller, Fenin, Jarolím a Kadlec," uvedl mluvčí týmu Lukáš Tuček.
Aktivní odpočinek zvolili i hráči, kteří absolvovali celý středeční zápas. Libor Sionko s Davidem Rozehnalem se vydali volný výběh podél pstruhového potoka, brankář Petr Čech si vyjel na horském kole.
Trojice Jaromír Blažek, Jaroslav Plašil a vedoucí mužstva Karel Poborský si užívala špičkového horského golfového hřiště Wildmoots, zatímco Zdeněk Pospěch zamířil do hotelové posilovny. Další využili hotelovou regenerační linku.


Večerní porada na Turky 
 
"Odpoledne to bylo podobné - hráči se šli projít, nebo na kávu. Budeme dívat na večerní zápasy šampionátu a po večeři si už nastíníme nějaké další věci, co se týká našeho zápasu s Turky," uvedl Brückner. Sám místo oddychu zpracovával během dne poznatky o nejbližším soupeři, které mu přivezl pozorovatel Miroslav Jirkal. Jakou taktiku na neděli zvolí, kouč ještě neprozradil. Do Ženevy odletí mužstvo opět v sobotu, tedy den před utkáním, ale zpáteční návrat do Seefeldu plánuje bez ohledu na výsledek až o den později.

rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události