Fotbal

Sbohem, nebo nashledanou Seefelde?

Sbohem, nebo nashledanou Seefelde?
Zdroj: čtk, tn.cz

Čeští fotbalisté už opustili brány útočiště v Seefeldu a vydali se vstříc dobrodružství, které je čeká v neděli v Ženevě.

S tureckými nájezdníky, kteří je budou chtít oloupit o postupové body, zde svedou těžkou bitvu.

Bojová porada s desítkou vyvolených?

Možná naposledy se čeští fotbalisté proháněli po perfektně střiženém trávníku v Seefeldu při poledním tréninku. Režim se však od ostatních tréninků v něčem lišil. Po dvacetiminutovém rozcvičení rozdělil kouč mužstvo na dvě poloviny.


K té první promlouval, zatímco ta druhá trénovala pod dohledem asistentů Šilhavého a Rady střelbu ze střední vzdálenosti. Její nedostatek se považuje za jednu z příčin nevýrazného výkonu hlavně v utkání se Švýcarskem. Chvíli potom, co se obě skupiny spojily, trénink skončil. Konec znamenal v tuto chvíli zároveň zároveň začátek ženevské mise.

Ženeva, místo osudové bitvy

Ve městě na břehu Ženevského jezera už je toho v neděli před veledůležitým utkáním moc nečeká. Pouze taktická porada. Ta přichází před každou bitvou, jinak mají hráči naplánovanou procházku, aby si vyčistili hlavu.


Trenér Brückner s kapitánem Ujfalušim si ještě večer odbudou předzápasovou tiskovou konferenci. V 19:00 hodin všichni nastoupí do autobusu, který je odveze na místo činu.

Vrátí se fotbalisté do Seefeldu? Doufejme, že ano

Využijí ještě pohostinnost svého seefeldského sídla? Doufejme. To by totiž znamenalo, že Turky porazili a pokračují ve své pouti za vysněnou medailí.  

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události