Fotbal

Český sázkař vyhrál na EURU 1,25 milionu!

Český sázkař vyhrál na EURU 1,25 milionu!
Peníze. Ilustrační foto | Zdroj: Jindřich Kodíček

Vsadil 500 tisíc na Rusy!

Největší výhra? 1,25 milionu!

Podle našich informací zatím největší výhru v průběhu Eura získal profesionální sázkař v Brně. Půl milionu vsadil na vítězství Ruska nad Řeckem v kurzu 2,5 :1. Část peněz by měl možná poslat ruskému fotbalistovi Zyrjanovi, který rozhodl o hubené výhře 1:0.


"Mohu potvrdit, že taková sázka byla přijata a měla by být vyplacena do 30 dnů," řekl pro tn.cz Michal Peterka, mediální zástupce sázkové kancaláře Tipsport, u které si sázkař vsadil.


Na slušné peníze si přišel i sázkař, který přesně trefil výsledky zápasů Portugalsko - Česko 3:1 a Švýcarsko - Turecko 1:2. Za pouhých 300 korun bral 30 tisíc.

Sázkaři i Bookmakeři: vyhrajeme!

Obvykle stojí proti sobě, tentokráte jsou ale jednotní. Sázkaři i bookmakeři věří v postup našeho týmu do čtvrtfinále.

"Devadesát procent všech přijatých sázek směřuje na vítězství českého týmu“, v kursu 2,15:1 (na výhru Turecka je to 3,2:1)," říká bookmaker Ladislav Pavlis a dodává: Na vítězství vypisují sázkové kanceláře kurz kolem 2,15:1. Naproti tomu pesimisté, kteří věří v postup Turecka si mohou přijít na lepší peníze: Na výhru našeho soupeře se kurz pohybuje kolem 3,2:1

Chcete víc peněz? Vsaďte na penalty

Vsadit se dá i na penalty. Pokud naši postoupí po rozstřelu, za vsazenou stokorunu budete brát pětistovku. Když vsadíte na Turky, ještě o stovku víc.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události