Fotbal

Fanoušci poraženým nic nedarují!

Křivonohý polena, pralesní liga, frajeři, ostudy národa. Hlas lidu, hlas boží. Co říkáte Vy?

Fanoušci se vyzpovídávají z porážky. Smutek a nadávky pěkně od plic, silná slova. Přesně to posílají naši čtenáři na adresu národního týmu. Tak už to ve sportu chodí. Hráči jsou po výhře velebeni, po prohře zatracováni.


Hlavní problém? Prý sestava a taktika. Nebo kapříci?

Čtenáři se hlavně pozastavují nad sestavou. Prý byla málo omlazena.

„Řekněte mi, proč stařík nenasadil Svěrkoše, jako nejlepšího střelce ligy a pořád tam posílá ty křivonohý polena? Je to opravdu o těch košťálovských kapřících?“ píše uživatel „Amík“.


To uživateli „Hulzhofovi“ zase vadilo rozestavení: „Místo jít na 3-0 a dodělat soupeře se zatáhnem a čekáme, až ho tam Turci mrsknou.“ Čtenářům vadila přílišná obranná hra v druhé půli poměrně dost.


„Trenér měl nasadit Svěrkoše a Baroše a hrát stejně jako v prvním poločase. Úporná obrana našim vůbec nesvědčí a každý musel vidět, že Turci na nás v druhé půli vlítli,“ napsal čtenář Karel.

Očekávání porážky?

Podle čtenáře Karla byla jen otázka času, kdy to tam vlítne: „Záložní řada neudržela vůbec míč a po tyčce jsme se zase vrátili zpět do defenzivy. Skončilo to, jak to skončit muselo.“ Podle dalších diskutujících jsme nemohli nic jiného za výkon v druhém poločase očekávat.

Na fotbal už koukat nebudu!

Za smůlu výsledek fanoušci rozhodně nepovažují.
„Jsou ostudou nároďáku“, píše uživatel Alex, nepochybně chtěl říct, že jsou ostudou národa. Na fotbal prý už nikdy koukat nebude a provolává slávu vítězům: "Sláva Turkům!"


Prohrát skvěle rozehraný zápas během pěti minut je podle čtenářů pořádná ostuda, nikoliv smůla. Někteří se těší, že přijde k týmu někdo, kdo přiveze konečně nějaké medaile.

Jaký je Váš názor na hru českého týmu? Napište nám ho do diskuze!

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události