Fotbal

Kdo spasí český fotbal? Navrhněte nového trenéra!

Podle Vízka jedině Hašek! A podle Vás? Nejdříve to byl Hašek, teď vede Straka!

Pod trenérem Brücknerem se vždy reprezentace probojovala na vrcholný turnaj, na něm ale v rozhodujících situacích selhala. Největším úspěchem zůstává semifinálová účast na ME v Portugalsku. A ta měla podobný hořký konec jako zápas s Tureckem.


Brückner: Byli úspěšnější trenéři

Poslední dva turnaje, MS a ME se zlatým písmem do historie českého fotbalu rozhodně nezapíšou. Tým skončil v základních skupinách a našel přemožitele, se kterými se snad ani nechceme srovnávat - Ghana a Turecko.
Éra Karla Brücknera celkově nebyla špatná, ale
v historii Českého fotbalu najdeme úspěšnější trenéry. Václav Ježek dokázal dovést tým k titulu mistrů Evropy, Dušan Uhrin zase do finále v Anglii. O účasti ve finále MS si můžeme nechat dlouhá desetiletí jenom zdát.

Jak dál?

Klíčem je najít nového trenéra. Koho navrhnete Vy - naši čtenáři a fandové fotbalu? O kom si myslíte, že dovede vybudovat nový tým a dovést ho úspěšně na MS?


Rada? Hašek? Zeman? Co myslíte?

Hodně bude zálažet na tom, jestli zůstane ve funkci místopředseda ČMFS Vlastimil Košťál. V tom případě se nejvíce mluví o Petru Radovi. Pokud Košťál rezignuje, můžeme se dočkat i překvapivého jména?


Přemýšlel by o nabídce třeba Ivan Hašek? Nebo úspěšný "italský" trenér Zdeněk Zeman? A co třeba Karel Večeřa?Nebo snad Dušan Uhrin mladší? Koho navrhujete Vy?
Pište nám své návrhy do diskuzního fóra u článku!

Například fotbalový internacionál Ladislav Vízek má jasno: "Pro mě je jediný  kandidát Ivan Hašek. U hráčů by měl respekt a autoritu." Tipuje ale, že trenérem se stane Petr Rada.

Stav hlasování k 16.6. 21:30

1. František Straka
2. Ivan Hašek
3. Zdeněk Zeman

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události