Fotbal

Straka: Neváhal bych ani minutu !

Vítěze ankety dojímá důvěra čtenářů!

V hlasování jste dali jasně najevo, koho chcete vidět na trenérské lavici reprezentace: Františka Straku! Na druhém místě se umístil Ivan Hašek. A horký kandidát fotbalového svazu a odstupujícího manažera Košťála Petr Rada? Ten od Vás nezískal ani jeden hlas!

Straka: Strašně mě to těší!

Ihned po vítězství jsme se spojili s vítězem naší ankety, který byl ze svého triumfu upřímně dojatý. "Strašně mě těší a nesmírně si toho vážím, že mi lidé projevují takovou důvěru," řekl František Straka.

Franze by Kréta uvolnila

Pokud by ze svazu taková nabídka přišla, tak by Straka neváhal ani minutu. A to i přesto, že se na rok upsal řeckému klubu OFI Kréta.


"Ačkoliv jsem momentálně smluvně vázán v Krétě, tak mám ve své smlouvě klauzuli, že pokud by přišla nabídka typu trénování národního mužstva, tak mě z Kréty uvolní," řekl populární Franz.

S novým trenérem by přišly změny

Vedení reprezentačního Áčka by pro Straku bylo především ohromnou ctí a zároveň zodpovědností.


Pokud by se trenérem stal, tak si uvědomuje, že je třeba udělat mnoho změn. "Uvědomuji si, že musí přijít noví, mladí, draví hráči, kterým nechybí ten správný hlad po fotbale a budou se na hřišti rvát," řekl bývalý výborný hráč pražské Sparty nebo německé Borussie Mönchengladbach.

Brücknerovi by měli postavit pomník

Pokud se Straka vrací k výpadku českého týmu na evropském šampionátu, tak ho to mrzí. Zároveň se ptá sám sebe, jak je možné, že tak zkušený tým dokázal pustit jasné vítězství. "Na něco to však ukazuje," míní Straka.


Podle zkušeného trenéra  zároveň skončila úžasná etapa českého fotbalu pod vedením Karla Brücknera. "Pan Brückner by si zasloužil postavit pomník, za to co pro český fotbal udělal. Nesmírně si ho vážím," řekl dojatý Straka.

Celkové pořadí - počítání hlasů ukončeno k 17.6. 07:00

S naprostou převahou u vás vyhrála tato dvojice:

1. František Straka
2. Ivan Hašek

S odstupem na dalších místech:

3. Zdeněk Zeman
4. František Komňacký
5. Dušan Uhrin ml.

Nejméně hlasů zíslal:
Jarda Žák z Dolních Říčan

Žádný hlas nezískal
Petr Rada

rad, jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události