Fotbal

Rada: Nespekuluji a věnuji se Teplicím

Video: Možný reprezentační trenér zatím nabídku nedostal, prioritou jsou teď Teplice

S hlavním trenérem Petrem Radou a útočníkem Tomášem Junem zahájili přípravu na nový ročník fotbalové ligy hráči Teplic. Po úvodním srazu zamířil sedmadvacetičlenný kádr na předměstí Proboštov, kde si již tradičně odbyl úvodní trénink. Ten se ale už netýkal záložníka Petra Benáta, který by měl přestoupit do Českých Budějovic. Osmnáctou sezonu v Teplicích začal i pětatřicetiletý veterán Pavel Verbíř. 


Hráčské přesuny se prozatím nekonají


Severočeský klub má letos přípravu dvojnásob ztíženou. Pokud by klub musel cestovat k zápasu 2. kola Poháru Intertoto do Kazachstánu, musel by zrušit herní soustředění v Rakousku. Navíc hráči ani nevědí, kdo je v pohárových zápasech povede. Trenér Rada i když ještě nebyl osloven, na konci června možná převezme národní tým, což by znamenalo změnu i v Teplicích. I proto se nikdo v klubu nechce zatím pouštět do větších hráčských přesunů.
 

Zůstane Jůn na Stínadlech? 

V Teplicích není jisté další působení útočníka Tomáše Juna. "Hostování mám do 30. června, co bude pak, to netuším. V jednání žádný posun není," pokrčil rameny Jun, který stále patří Trabzonsporu. Teplice na něj mají opci a hodlají ji uplatnit, ale vyloučen není ani odchod úplně jinam. "Jen kdyby přišla nějaká opravdu lukrativní nabídka. Nějaké náznaky sice jsou, jenže zatím to není nic, kam bych měl chodit," prohlásil Jun, který by pod Krušnými Horami rád zůstal.

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události