Hokej

Jsou Jágrovy dny v New York Rangers sečteny?

Šéf klubu mu údajně nenabídne do vypršení smlouvy její prodloužení. Více na videu!

V posledních dnech všechno nasvědčuje tomu, že Jaromír Jágr nebude hrát v příští sezóně za New York Rangers.
Jágrova kariéra bude určitě pokračovat. To potvrdil hned po skončení sezóny. "Chci hrát dál, ale nevím kde. Mám před sebou ještě několik let, " prohlásil legendární útočník. Vedení NY Rangers ale prý nenabídne do konce měsíce smlouvu svým pěti oporám v čele s kapitánem Jaromírem Jágrem. Informaci přinesl v pátek server deníku NY Post.

Smlouva mu vyprší 1. července

Jágr se tak společně s Martinem Strakou, Michalem Rozsívalem, Brendanem Shanahanem a Seanem Averym stane od 1. července nechráněným volným hráčem. Deníku tuto informaci přinesl agent, který zastupuje více než jednoho hokejistu z vyjmenované pětice. Tomu se se svým záměrem svěřil generální manažer Rangers Glen Sather.

Vrátí se na Sibiř?

Šestatřicetiletého Jágra to láká do Ruska Omsk, kde už česká hvězda působila v druhé polovině sezony 2004/05 při výluce v NHL a tamní prostředí si oblíbila. Generální manažer Avangardu Anatolij Badrin v současné době relaxuje v Karlových Varech a od začátku července, tedy po skončení Jágrovy smlouvy, bude moci předložit oficiální nabídku. Domů se prý vrátí jen s Jágrem. Nabízí mu 12 milionů dolarů za rok. Český útočník by ale raději zůstal v NHL. Tak se mimochodem vyjádřil v telefonátu na videu i Jágrův přítel Lubomír Rys.

rk, tn.cz, Nova TV
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události