Fotbal

Baroš k Brücknerovi: Jdi do pr..., dědku!

Fotbalový svaz vyšetřuje konflikt mezi bývalým reprezentačním trenérem a útočníkem Barošem.

Evropský šampionát pro české fotbalisty sice skončil, jenže v zákulisí bude mít zřejmě ještě jednu zajímavou dohru! Podle dnešního vydání deníku Blesk útočník Milan Baroš hrubě urazil teď už bývalého kouče národního týmu Karla Brücknera. Šestadvacetiletý útočník podle nejmenovaných svědků pár hodin po vyřazení z Eura neudržel své nervy na uzdě a na šedovlasého stratéga údajně vykřikl: Jdi do pr..., dědku!

Baroš chtěl odjet domů po utkání se Švýcarskem

Nepříjemný moment se odehrál na chodbě ženevského hotelu Kempinski v půl druhé ráno, jen pár hodin po nešťastném duelu Čechů s Tureckem. Milan Baroš chtěl údajně fotbalovou reprezentaci opustit už po prvním zápase se Švýcarskem, k němuž nebyl nominován. O nemilé situaci se zmínil i jeden z reprezentantů, ovšem nehodlal sdělit další podrobnosti.

Mokrý a Košťál o incidentu nic nevěděli

Šéf národního fotbalového svazu Pavel Mokrý o incidentu nic nevěděl, každopádně prohlásil: "Jestli je to pravda, tak se z toho musí vyvodit důsledky. Něco takového je neřípustné." Jeho podřízený Vlastimil Košťál ho později ubezpečil, že nezaregistroval žádné projevy frustrace mezi fotbalisty a realizačním týmem, takže se vlastně nic nestalo. Otázkou zůstává, jak dalece se funkcionářům fotbalového svazu zapírání skandálu vyplatí?

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události