Hokej

Rangers: Jágra chceme!

Uvidíme v říjnu v Praze Jágra v dresu Rangers? Šance tu je!

Čeští hokejový fandové mají stále šanci, že uvidí Jaromíra Jágra v plné parádě v dresu New York Rangers na podzim v O2 Areně.


Rangers mají o služby českého hokejisty zájem i nadále. Generální manažer týmu Sather spolu s Jágrovým agentem Brissonem potvrdili, že jednání probíhají. Podle Listu Daily News také popřeli, že Rangers nechtějí podepsat s Jágrem smlouvu do 1. července. Pokud smlouva nebude, český útočník se stane volným hráčem. Již teď kolem krouží ruský Omsk. Tam hrál při výluce NHL v sezoně 2004/2005 a vyhrál s ním turnaj evropských mistrů Super Six.


Sather: Vím, že chce Jágr pokračovat

Manager Rangers si je úspěchem jednání téměř jist:
"Vím, že Jaromír chce v Rangers pokračovat. Setkal jsem se několikrát s jeho agentem. S Jaromírem jsem se také sešel a řekl mi, že chce zůstat. Já mu také řekl, že ho chci," uvedl Sather.

Proběhne jednání tento týden?

Manager naznačil, že by se s Jágrem opět mohl setkat tento týden."Chci se přesvědčit, jestli chce opravdu v Rangers pokračovat," uvedl. Není ovšem jasné, jestli to stihne. Jaromír Jágr pořádá v pátek v Česku tiskovou konferenci s Jágr týmem a možná poletí na Wimbledon podpořit kamaráda Radka Štěpánka.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události