Sport

Nicole Vaidišová postoupila!

Ve Wimbledonu si poradila si s australankou Dellacqua ve dvou setech

České tenistce Nicole Vaidišové se letos ve Wimbledonu zatím daří. Bez větších problémů si poradila s australankou Casey Dellacquaovou a postoupila do osmifinále. Tam narazí na osmou nasazenou Rusku Anna Čakvetadzeovou, která ve dvou setech vyřadila krajanku Jevgeniji Rodinovou.

Vaidišové se vrací forma

V duelu třetího kola měla nad Casey Dellacquaovou od začátku jasně navrch a z rytmu ji nevyvedla ani dešťová přeháňka, kvůli níž byl zápas v druhé sadě přerušen. "Myslím, že postupně se zase zlepšuji zápas po zápasu a cítím, že zase dostávám do své hry," řekla česká tenistka. 
Konečně se jí začíná vyplácet i změna trenéra. "Změny potřebovaly nějaký čas. Nepřijde to přes noc. Určitě jsem ráda že vykazuji jistý pokrok," doplnila. "Jsem pozitivní člověk, takže jsem vždycky věřila, že to zase přijde zpět," dodala spokojená Vaidišová.

Záhlavová-Strýcová končí

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová vypadla ve třetím kole Wimbledonu, v němž podlehla čtvrté nasazené Rusce Světlaně Kuzněcovové. Dvaadvacetiletá rodačka z Plzně prohrála s vítězkou US Open z roku 2004 2:6 a 4:6, přesto dosáhla největšího úspěchu na grandslamech v kariéře.


Dvouhra - 3. kolo:


Vaidišová (18-ČR) - Dellacquaová (Austr.) 6:2, 6:4.
Kuzněcovová (4-Rus.) - Záhlavová-Strýcová (ČR) 6:2, 6:4.
Čakvetadzeová (8-Rus.) - Rodinová (Rus.) 6:4, 6:3.


hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události