Fotbal

Baroš končí v Anglii, naopak Svěrkoš má šanci!

Ostravský útočník možná bude hrát za Fulham

Milan Baroš končí v Premier League. Portsmouth s ním nadále nepočítá, a tak se musí český reprezentant vrátit do Lyonu. Naopak šanci zahrát si na ostrovech má Václav Svěrkoš. Podívejte se na videoreportáž!


Podle nedělního vydání některých britských deníků se o českého útočníka  zajímá tým Premier League Fulham. Údajně se má anglický klub v tuto chvíli připravovat na jednání . Za útočníka hodlá prý  ostravskému Baníku nabídnout 5 milionů liber.


Na celé věci nic nemění ani fakt, že britské noviny označily Svěrkoše chorvatským útočníkem.

Českého útočníka chce Hodgson

Svěrkoše si vyhlédl klubový manažer Roy Hodgson na evropském šampionátu. "Svěrkoš byl se měl stát střelcem, jenž Fulham pozvedne," prohlásil Hodgson. Ostravský forvard, který v minulé sezoně zaznamenal 9 ligových branek, by mohl být lékem na nízkou útočnou produktivitu anglického klubu.


Duo Diomansy Kamara a David Healy totiž potřebné góly do sítě soupeřů nezaznamenali. Připsali si za celou sezonu pouhých devět branek.

Svěrkoš o zájmu Fulhamu nic neví

Svěrkoš tvrdí, že o zájmu Fulhamu nic neví. "Já ale o ničem takovém nevím. Byl jsem se podívat v Rakousku na soustředění Saturnu a probrali jsme možnosti," řekl agentuře Mediafax Václav Svěrkoš. Až dosud právě ruský tým Saturn Ramenskoje projevil o českého útočníka největší zájem.

jvl,rad, tn.cz, mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události