Hokej

Bobby Holík se vrací k Ďáblům

Bobby Holík se vrací k Ďáblům
Zdroj: čtk, tn.cz

Obchody s českými hráči v NHL se mají čile k světu.

Seznam českých hokejistů, kteří se v NHL stali nechráněnými hráči, se zmenšil. Poté, co přestal být zájem o českého hráče s americkým pasem Roberta Holíka v Atlantě, tak se ho „ujali“ New Jersey. Bitkaře David Kočí zase po dvouletém působení v Chicago podepsal smlouvu s Tampou Bay. Obránce Michal Rozsíval zase podepsal lukrativní smlouvu s NY Rangers.

Návrat "ztraceného syna"

Robert „Bobby“ Holík oblékne dres Ďáblů znovu po sedmi letech, když v Devils působil v letech 1992 až 2002. Holík má v prestižní lize odehráno již 1252 zápasů, v nichž posbíral 738 bodů za 322 přesných tref a 416 nahrávek. Sedmatřicetiletý jihlavský rodák podepsal v klubu, se kterým získal dva Stanley Cupy, roční smlouvu na 2,5 milionu dolarů.

V NY Rangers si dopřáli luxus - Michala Rozsívala

Michalu Rozsívalovi zase připravili exkluzivní smlouvu v New York Rangers. Vydařenou spolupráci s českým zadákem hodlá management Jezdců prodloužit o další 4 roky. V New Yorku si Rozsívalových služeb zřejmě velmi považují, protože mu nabídli ročně 5 milionů dolarů. Kvůli platovému stropu to přitom vypadalo dlouho tak, že si nebudou moci rodáka z Vlašimi dovolit.

Bitkař Kočí si zahraje za Tampu

O služby známého českého bijce Davida Kočího projevila zájem Tampa Bay, s níž podepsal roční smlouvu. Vedení Blesků připravilo pro Kočího plat 525 tisíc dolarů.

Sedmadvacetiletý rodák z Prahy sice v 27 zápasech nezískal ani bod, ale to není jeho „hobby“. Kočí se specializuje na bitky, jichž podle serveru hockeyfights.com nasbíral již 15.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události