Fotbal

Prohnaná liška Wenger se mstí AC Milán

Prohnaná liška Wenger se mstí AC Milán

Do AC Milán utekl Flamini, krajan Wenger proto napálil cenu za Adebayora. Scolari nestojí o Drogbu.

Nový šéf lavičky Chelsea Scolari si chce po příchodu do klubu upravit kádr podle svého. Už stačil ruskému šéfovi klubu Abramovičovi vzkázat, že si kufry může sbalit hvězdný útočník Drogba. Blues za něj chtějí 22 miliónů liber.

Adebayor za skoro 1,2 miliardy

To je asi o 16 miliónů méně, než si řekl Arsenal za Adebayora. O toho hodně stál slavný AC Milán, ale částku převyšující jednu miliardu korun označil za nesplnitelný požadavek.


Do dresu rossoneri předtím přeběhl z Emirates Stadium záložník Flamini. Po vypršení smlouvy ukázal záda krajanovi Wengerovi na lavičce Kanonýrů a bez jediné libry jako náhrady odešel.

Aršavin za 120 milionů na rok hrát nebude

Francouzský stratég se snaží o získání hvězdy uplynulého Euro Andreje Aršavina. V ruském Petrohradu, kde ofenzivní hráč odmítl vylepšenou smlouvu, už Wengera pro jeho jednání familiérně nazývají "prohnaná liška“.


O Aršavina se zajímá i Barca, která přebudovává neúspěšný tým. Nou Camp už opustil Portugalec Deco, který odešel za svým krajanem Scolarim do Chelsea. Nežádoucími se staly i další dvě hvězdy. Brazilec Ronaldinho má namířeno do Anglie, nejspíš za Dekem. Trojnásobný nejlepší fotbalista Afriky Eto'o z Kamerunu je spojován s AC Milán.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události