Fotbal

O Ronaldovi rozhodnou lékaři a maminka

Superstar možná půjde s kotníkem pod kudlu. Čeká se, jak dopadne jeho přestup z Manchesteru do Madridu.

Lékařský tým Rudých ďáblů se v Lisabonu sešel se svými protějšky z portugalské reprezentace. Tématem setkání bylo samozřejmě stav nejvíce sledovaného kotníku na světě. Prognóza zranění megahvězdy dámských srdcí i postup další léčby bude brzy oznámen.

Chce do Realu, Ferguson zuří

Doktoři kontaktovali další odborníky a rozhodují, zde je nutná operace. I kdyby k ní došlo, měl by být třiadvacetiletý borec připraven včas na novou sezónu.


Kde ji ale absolvuje ještě není zdaleka jasné. Zprávy o odchodu největší hvězdy úřadujících šampiónů Premiér League a Ligy mistrů několikrát zle vytočily Sira Alexe Fergusona. Legendární skotský trenér a ikona United vzkázala Realu Madrid, že jeho oblíbenec není na prodej.

Nemůže mluvit, víc ví možná maminka

Bílý balet si z jeho slov nic nedělá a stále o největšího adepta na Zlatý míč za letošní rok usiluje. Sám Ronaldo při mistrovství Evropy prohlásil: „Možnost odchodu do Realu je velká.“ V portugalské televizi už v týdnu na dotaz ohledně své budoucnosti tak vstřícný nebyl: „Nebudu mluvit o ničem, nemůžu.“


Nejlepší hráč anglické ligy za poslední dvě sezony sice původně nechtěl Manchester opustit. Ale plnoletým není zase tak dlouho, a tak v otázce jeho působišť má stále velké slovo jeho matka. Ta si údajně přeje odchod do Španělska. Ronaldo navíc u Rudých ďáblů možná postrádá motivaci. Vystoupal s nimi na evropský Olymp i anglický královský trůn.

dfk, T.H.A., tn.cz,mirror
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události