Fotbal

Petr Čech: V Chelsea začíná nová éra!

Exkluzivní rozhovor fotbalového brankáře české reprezentace a londýnské Chelsea.

Fotbalový gólman Petr Čech předává v těchto dnech své zkušenosti na soustředění mladých fotbalistů ve fotbalové škole, která nese jeho jméno. Po jednom z tréninků se rozpovídal o jeho fotbalové budoucnosti. Na našem videu se dozvíte, jakou má další motivaci a co očekává od nového trenéra v Chelsea Scolariho. Dále nám prozradil, kdo bude patřit k favoritům v novém ročníku Premier League a jestli ho nechtěl nový trenér Interu Milán José Mourinho do svého kádru.

Jak popsal svou fatální chybu?

Brankář české fotbalové reprezentace se nedávno ohradil proti ostré kritice bývalého manažera reprezentace Vlastimila Košťála. Ten označil českého gólmana za hlavního viníka porážky s Tureckem, která připravila národní mužstvo na evropském šampionátu o postup ze základní skupiny. Podle Čecha ale nesou zodpovědnost za prohry i vítězství všichni členové týmu společně. Brankáře Chelsea Košťálova slova hodně zklamala. Naopak ho potěšila spousta povzbudivých slov od všech spoluhráčů. Ti ve své bezprostřední reakci podle vyjádření oblíbeného gólmana jasně ukázali, že Češi byli na Euru opravdu jeden tým. A jak popisuje Petr Čech svou fatální chybu v utkání s Tureckem na Euru? I na tuto otázku najdete odpověď na našem videu.

rk, / APTN
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.