Fotbal

Sáčky s močí na hlavách fotbalistů?

Sáčky s močí na hlavách fotbalistů?
Zdroj: oficiální zdroj

FIFA řeší nový skandál.

Doufejme, že si čeští rowdies nevezmou příklad ze svých salvadorských kolegů. Na panamské fotbalisty prý házeli igelitové sáčky s močí.

Stalo se to při utkání kvalifikace MS. Panamská strana podala u federace FIFA protest. Neobvyklá "urinoterapie" ale nebyla jediným prohřeškem proti dobrým mravům. Salvadorci pokřikovali na soupeře rasistická hesla, napadli autobus s hráči a pošlapali panamský státní znak.

Brankář dostal lahví do hlavy

Během zápasu byl zasažen do hlavy brankář Jaime Peneda, rozhodčí ale zápas nepřerušil.

"Od začátku zápasu byli naši hráči neustále uráženi. Policii vůbec nezajímalo, že fanoušci házejí na hráče lahve nebo sáčky s močí," píše se ve stížnosti.


Panama po domácí výhře 1:0 prohrála v Salvadoru 1:3 a z kvalifikace vypadla. Vyřazení odnesl trenér Alexandre Guimaraes, kterého ve funkci nahradil Brit Gary Stempel.

rad, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.