Fotbal

Hleb jde do Barcelony

Běloruskému fotbalistovi Alexandru Hlebovi se nelíbilo v Londýně. Stěhuje se do Barcelony.

Boj Realu Madrid s Manchesterem United o portugalského záložníka Cristiana Ronalda vypadá zatím marně. Mnohem úspěšnější byla při lovu hráčů v anglických fotbalových vodách FC Barcelona.

Rosický přišel o parťáka

Kataláňané se zajímali o služby běloruského záložníka Arsenalu Londýn Alexandra Hleba. V tuto chvíli už je talentovaný hráč jednou nohou na Nou Campu. Zbývá podepsat smlouvu, k čemuž už dostala Barcelona od Arsenalu požehnání. Teď už bývalý kolega Tomáše Rosického ze středu zálohy přijde katalánský klub na 15 milionů Euro 352 mil Kč.

Hleb: Londýn mě psychicky vyčerpával

Za odchodem běloruského záložníka z Arsenalu je jeho averze k Londýnu, o které se svěřil trenérovi anglického týmu Arsenu Wengerovi.


„Nedokázal jsem si zvyknout na strašné životní tempo, kdy každý den je vlastně takovým 24 hodinovým závodem. Není to vůbec příjemné a psychicky mě to vyčerpává,“ řekl Hleb na schůzce Wengerovi.


Hleb byl v Arsenalu od roku 2005, kdy odešel z bundesligového klubu VfB Stuttgart. V Premier League se mu však vůbec nedařilo. Během tří sezon dokázal vstřelit pouze 10 branek.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události