Hokej

Proč nešel Hašek do Ruska?

Legendární brankář Dominik Hašek byl hostem redakce tn.cz.

Hokejista Dominik Hašek odpovídal na dotazy čtenářů serveru tn.cz , kterými se podle všeho rozhodit nenechal. A to i přesto, že lidé skrytí pod anonymním jménem mnohokrát pokládají velmi neobvyklé a zajímavé dotazy.

Hašek: Nikdy neříkej nikdy

Olympijský vítěz a dvojnásobný držitel Stanley Cupu zřejmě nadobro skončil s hokejem. I když jak sám říká, nikdy neříkej nikdy.V současné době však na hokej chuť nemá. Svým bývalým reprezentačním kolegou Martinem Strakou, který vzal manažerskou pozici v Plzni, se inspirovat nenechá. Veškerou energii chce věnovat svojí sportovní značce, která nese jeho jméno.Haška odchod Jágra z NHL překvapil

Na pořadu dne byla i otázka odchodu Jaromíra Jágra z NHL. Hvězdný útočník se stěhuje z New Yorku Rangers do ruského Omsku. Haška tento krok překvapil, protože počítal s tím, že se s New Yorkem dohodne. "Myslím si, že si Jardy měli vážit ještě o trochu víc a že mu klidně mohli ještě něco přidat," vidí jasně situaci Hašek.Jezdci i celá NHL tím podle něho ztratili ohromnou osobnost, která se bude jen těžkou nahrazovat. Je obecně známé, že i Hašek dostal během své kariéry několik velmi lukrativních nabídek z ruské nejvyšší hokejové soutěže. Atmosféru NHL však příliš miloval na to, aby se nechal zlákat vůní boršče.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.