Hokej

Proč nešel Hašek do Ruska?

Legendární brankář Dominik Hašek byl hostem redakce tn.cz.

Hokejista Dominik Hašek odpovídal na dotazy čtenářů serveru tn.cz , kterými se podle všeho rozhodit nenechal. A to i přesto, že lidé skrytí pod anonymním jménem mnohokrát pokládají velmi neobvyklé a zajímavé dotazy.

Hašek: Nikdy neříkej nikdy

Olympijský vítěz a dvojnásobný držitel Stanley Cupu zřejmě nadobro skončil s hokejem. I když jak sám říká, nikdy neříkej nikdy.V současné době však na hokej chuť nemá. Svým bývalým reprezentačním kolegou Martinem Strakou, který vzal manažerskou pozici v Plzni, se inspirovat nenechá. Veškerou energii chce věnovat svojí sportovní značce, která nese jeho jméno.Haška odchod Jágra z NHL překvapil

Na pořadu dne byla i otázka odchodu Jaromíra Jágra z NHL. Hvězdný útočník se stěhuje z New Yorku Rangers do ruského Omsku. Haška tento krok překvapil, protože počítal s tím, že se s New Yorkem dohodne. "Myslím si, že si Jardy měli vážit ještě o trochu víc a že mu klidně mohli ještě něco přidat," vidí jasně situaci Hašek.Jezdci i celá NHL tím podle něho ztratili ohromnou osobnost, která se bude jen těžkou nahrazovat. Je obecně známé, že i Hašek dostal během své kariéry několik velmi lukrativních nabídek z ruské nejvyšší hokejové soutěže. Atmosféru NHL však příliš miloval na to, aby se nechal zlákat vůní boršče.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události