Fotbal

Adriano jedná s Chelsea

Adriano jedná s Chelsea

Londýnský celek nabízí za brazilského útočníka 15 milionů liber.

O služby Adriana nyní projevila zájem Chelsea, na jejíž lavičce nyní sedí hráčův krajan Luiz Felipe Scolari. Londýnský celek nabízí 15 milionů liber, což je asi 450 milionů korun. Adriano má být částečná náhrada za záložníka Franka Lamparda, který by měl zamířit opačným směrem.


"Trenér Mourinho se s Adrianem sešel a diskutovali spolu. K jakému došli závěru ale nevím,” řekl Adrianův agent Gilmar Rinaldo.

“Nemohu potvrdit ani vyvrátit, že bude vyměněn za Franka Lamparda," dodal.


Šestadvacetiletý Adriano patří Interu Milán, i když od ledna letošního roku hostoval v brazilském Sao Paulu, kde se před tím dával dohromady z depresí. Pokud opravdu do Chelsea přestoupí dá se předpokládat další pohyb v kádru Blues, ve kterém by došlo k přetlaku útočných hvězd.

hrc, mediafax, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.