Sprint

Co byste neměli přehlédnout

Nejnovější

Krátká zpráva

Králem sprintu se v Ázerbájdžánu stal Pérez, Verstappen dojel v Baku třetí

Sprint Velké ceny Ázerbájdžánu opanoval na okruhu v Baku Sergio Pérez s vozem Red Bull, který předjel všechny soupeře. Pro druhé místo si dojel Charles Leclerc a třetí skončil Max Verstappen. Klasický závod se jede tradičně v neděli.

Krátká zpráva

Davidovou zradila střelba. Ve sprintu v Novém Městě dojela šestnáctá

Biatlonistka Markéta Davidová skončila ve sprintu SP v Novém Městě na Moravě na 7,5 kilometru na šestnáctém místě. Z vyšších příček ji odsunuly dvě chyby na střelnici. I tak byla ve výsledkové listině nejlepší Češkou. Voborníková, Jislová a Charvátová dojely v páté desítce. Nejhorší Tereza Vinklárková skončila 75. Vítězství urvala Norka Röiselandová.

Krátká zpráva

Těsná rána a slabší běh. Davidová byla ve sprintu mimo desítku

Biatlonistka Markéta Davidová bere ze sprintu ve francouzském Annecy 16. místo. Česká závodnice tentokrát udělala na trati jednu střeleckou chybu a v kombinaci s horším běžeckým časem z toho je umístění mimo desítku. Z dalších českých závodnic skončila Jessica Jislová na 26. příčce, Lucie Charvátová byla na 62. místě a Eliška Václavíková se umístila na 71. příčce. Závod překvapivě vyhrála Švédka Anna Magnussonová.

Krátká zpráva

Českým biatlonistům se ve sprintu nedařilo. Nikdo z pětice nebodoval

Čeští biatlonisté za sebou nemají úspěšný sprint ve francouzském Annecy. Nikdo z pětice reprezentantů na body nedosáhl. Nejlepším byl Michal Krčmář, který skončil na 48. místě. A to hlavně z důvodu špatné střelby, když chyboval hned třikrát. Na 64. příčce dojel Mikuláš Karlík, 65. Jakub Štvrtecký, 73. Milan Žemlička a 82. byl Adam Václavík. Zvítězil Johannes Bö.