Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokus o sebevraždu
dnes 14:12
Zbytečná smrt

Mladík v Kladně skočil z mostu, hlídka už ho nedokázala oživit!

V sobotu kolem páté hodiny ráno zemřel v Kladně teprve osmnáctiletý mladík. Zatím vše nasvědčuje tomu, že spáchal sebevraždu skokem ze Sítenského mostu. Není ale vyloučeno ani cizí zavinění.

Oběšená žena
19.02.
Otřesný případ

Maminku zdrogovali, znásilnili a vše si točili. Z hanby si vzala život!

Těžko uvěřitelná událost se stala na začátku roku ve Skotsku. Teprve sedmadvacetiletá Jenna Johnsonová si vzala život poté, co ji brutálně znásilnili dva muži. Ti si ji přitom podle portálu Daily Record navíc natočili na video.

Po pádu ze 7. patra zemřela mladá žena
19.02.
Policie vyšetřuje sebevraždu

Na pražských Petřinách zemřela po pádu ze 7. patra mladá žena

Pražští kriminalisté vyjížděli v pondělí večer k tragické události, při níž přišla o život mladá žena. Na místě podlehla zraněním, která utrpěla po pádu ze 7. patra.

Prásk.tv píše:

Seven Bridges - 1
čtěte o tématu sebevražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zdeněk Macura
06.02.
Pomátl se?

"Třeba ještě žije," říká Macura o Ivetě. Popsal i její zázračný dotek

Samozvaný ochránce žen a Ivety Bartošové (†48) se v rozhovoru pro TN.cz rozpovídal o své chráněnce a o tom, jak to tenkrát vlastně bylo s propíraným únosem do Itálie. V rozhovoru ale padla ještě jedna šokující myšlenka. Zdeněk Macura totiž věří, že by Iveta Bartošová ještě mohla být naživu!

Věra Jourová
aktualizováno 04.02.
chtěla se zabít

Temná komnata Jourové: Oprátka z podprsenky a dušení pytlíkem!

Před lety chtěla spáchat sebevraždu, dnes se setkává s nejmocnějšími lidmi Evropy. Její program je propočítaný na minuty, přesto si Věra Jourová najde čas posedět i u piva nebo zazpívat lidovky. Jak vypadá den eurokomisařky?

Nemocnice Na Bulovce
aktualizováno 25.01.
Tragédie Na Bulovce

Mladík náhle zemřel v nemocnici, případ už prověřuje policie

Pražští policisté prověřují úmrtí dvacetiletého mladíka, který v noci z úterý na středu spáchal sebevraždu v prostorách interny Nemocnice Na Bulovce. V péči lékařů přitom skončil právě proto, že vyhrožoval, že si ublíží.

Jan Palach a Miloš Zeman
aktualizováno 20.01.
výročí 50 let

Zeman zkritizoval Palacha. Za pravdu se musí žít, smrt je na nic

Kdo chce bojovat za svou pravdu, musí pro ni žít, smrtí ničeho nedosáhne. V souvislosti s 50. výročím upálení Jana Palacha to řekl prezident Miloš Zeman. Palachův čin ale podle něj přesto měl efekt, protože pomohl v roce 1989 ke svržení komunistického režimu.

Upálení u Národního muzea
aktualizováno 19.01.
U národního muzea

Další muž se pokusil upálit v centru Prahy. Včas ho zastavili

Další muž hrozil, že se u Národního muzea v Praze pokusí upálit. Jen den poté, co se čtyřiapadesátiletý muž zapálil u pomníku sv. Václava, zasahovali policisté jen o pár metrů dál znovu. Šestačtyřicetiletému muži ale stihli v činu zabránit.

Třináctiletá Julie spáchala sebevraždu
aktualizováno 19.01.
tragická smrt v liberci

Julie (13) se zabila kvůli šikaně. Projekt města ponese její jméno

Třináctiletá Julie měla problém začlenit se mezi své vrstevníky, byla jiná než oni. Možná proto trpěla. Její trápení skončilo tragicky - dívka spáchala kvůli šikaně sebevraždu. Město Liberec nyní spouští projekt, který má podobným tragédiím zabránit, a pojmenovalo ho po ní.

Dalibor Janda
aktualizováno 17.01.
tragické období

Smutná zpověď Dalibora Jandy: Zabil se mi syn, někteří mi to přáli!

Zpěvák Dalibor Janda promluvil o nejbolestivějších chvílích života - sebevraždě svého syna. Co ho v té době drželo nad vodou a jak se na tragédii dívá s odstupem více než 15 let?