Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

URIAGE EAU THERMALE Bébé 1 er Change
aktualizováno včera 17:51
nebezpečný výrobek

Hygienici varují před krémem pro miminka! Způsobuje alergii

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje varuje před nebezpečným krémem, který je určený především pro malé děti. Místo ochrany před opruzeninami může způsobit alergickou reakci. Riziko představuje hlavně pro děti do dvou let.

2261013
aktualizováno včera 10:55

Střepiny 24. 3. 2019

Dětské bitkařské gangy! Co na brutální zábavě teenageři vidí, proč se u ní natáčí a jak nebezpečný trend zastavit? Očekávané narození dalšího královského potomka. V čem bude jeho příchod na svět jiný a jaké starobylé tradice kvůli němu poruší Meghan a Harry? A přísné emisní limity Evropské unie a budoucnost elektromobility. Jak reálný je u nás její masivní rozvoj?

Kateřina Valachová
24.03.
vulgární útoky

"Zrůdo, chcípni!" exministryně Valachová ukázala, co jí lidé píší

Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) ukázala na své facebookové stránce, jakým útokům musí jako žena-politička čelit. Exministryni napsal nespokojený občan a v jeho zprávě se střídá jedna vulgární urážka za druhou.

Prásk.tv píše:

Školačka porodila miminko - 1
čtěte o tématu děti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Dětský koutek s míčky
23.03.
nebezpečné bakterie

Hřiště s míčky představují pro děti smrtící nebezpečí, zjistili vědci

Vědci varují před dětskými koutky s míčky - zaměřili se na ně při svém výzkumu a zjistili, že se to tam jenom hemží nejrůznějšími nebezpečnými mikroby. Důvodem je špatná údržba těchto hřišť, která nejsou mnohdy dezinfikována po celé týdny.

Zdražování
aktualizováno 16.03.
Exekuce

Politici chtějí zatočit s dluhy dětí. Platit je mají rodiče!

Dluhy dětí by mohly nově platit jejich rodiče. To navrhuje ČSSD společně s hnutím ANO a KDU-ČSL. Rodiče totiž nemají zodpovědnost za dluhy svých ratolestí, a tak původně malé částky mnohdy přerostou v průběhu let až ve statisícové. Pak, na sotva plnoleté, nastupují exekutoři. V Česku bylo loni vystaveno exekuci asi šest tisíc dětí, dohromady dluží až 60 milionů korun.

Autobus přepravoval převážně děti
14.03.
Srážka s traktorem

Autobus s dětmi boural! Ve škole jich záchranáři ošetřili třináct!

Celkem třináct dětí ošetřili ve čtvrtek ráno jihomoravští záchranáři na Břeclavsku. Jeli za nimi do školy poté, co se autobus, který je vezl, v Moravské Nové Vsi srazil s projíždějícím traktorem.

Nehoda autobusu na Jihlavsku
aktualizováno 11.03.
nehoda na Vysočině

Na Jihlavsku boural autobus plný dětí, pro jedno letěl vrtulník

V obci Věžnička na Jihlavsku v pondělí odpoledne boural autobus, ve kterém cestovalo 17 dětí. Čtrnáct z nich skončilo v nemocnici, pro jedno dokonce letěl vrtulník.

Wendy Madison Bauer, Luke Perry
aktualizováno 11.03.
vzpomínky na herce

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz

Od smrti slavného herce Luka Perryho uběhl týden. Poté, co na něj vzpomínali jeho kolegové, děti i fanoušci, promluvila také jeho snoubenka Wendy Madison Bauerová. Strávila s ním jedenáct a půl let, které pro ni byly nejšťastnějšími dny v jejím životě, a nikdy na herce nezapomene.

Školní jídelna
10.03.
Školní jídelny

Děti jsou líné krájet i obírat maso! V koši končí 240 tun jídla denně

Až 240 tun jídla ze školních jídelen končí denně v popelnicích. Podle odborníků jsou děti čím dál vybíravější a často i líné, a to třeba i používat příbor. Například maso tak raději vyhodí, než aby si ho nakrájeli. Na vině jsou prý také rodiče, kteří méně vaří a nevedou prý děti k tomu, aby si jídla vážily.

Michael Jackson - 5
09.03.
Policejní spis

Michaela Jacksona sledovala FBI! Měl zneužít chlapce z Mexika

Dokument o zpěvákovi Michaelu Jacksonovi odstartoval novou sérii odhalení jeho skandálů. Ve filmu vystupují muži, které měl "král popu" jako malé chlapce zneužívat. Kvůli podezření z pedofilie ho měla sledovat i americká FBI.