Policisté po muži pátrají už od loňského října. Teď ho konečně zachytily průmyslové kamery. Dopadení by mělo být otázkou několika dní.
Muž mezi třiceti až čtyřiceti lety opakovaně loupí skoro pět měsíců vždy v pobočkách sázkové kanceláře Fortuna. Zatím ho ale nikdy průmyslová kamera nezachytila. Až při poslední loupeži na pražském Smíchově je vidět na kamerách detailně jeho obličej.
Lupič si počkal na to, až mu pracovnice smíchovské sázkové kanceláře otevře. Potom vnikl dovnitř a se zbraní v ruce ji přinutil, aby mu vydala veškerou finanční hotovost, kterou měla v kase. Při přepadení nebyl nikdo zraněn.
Lupič má silnější postavu a měří okolo 180 centimetrů, mluví plynulou češtinou. Kriminalisté předpokládají, že jeho dopadení je otázkou několika dní. Policie zároveň vyzývá občany, aby jakékoli informace o muži poskytli policii na lince 158.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz