Zpravodajství

Výherci soutěže o deset lístků na premiéru filmu Jménem krále

Výherci soutěže o deset lístků na premiéru filmu Jménem krále
Zdroj: Korzo

Soutěžili jste o lístky na premiéru nového českého historického filmu s Karlem Rodenem v hlavní roli.

Příběh o svatbě mezi dvěma znepřátelenými šlechtickými rody, kterou naruší vražda, vypráví nový film Jménem krále, na němž se producentsky podílí i TV Nova. Navíc se brzy ukáže v kinech.


V hlavních rolích historické detektivky se představí Karel Roden (Hellboy, Hlídač č.47, Čas sluhů) jako Oldřich z Chlumu, Klára Issová jako Ludmila z Vartemberka nebo Lukáš Vaculík jako Marek z Vartemberka.


Na režisérskou stoličku si při natáčení sedl Petr Nikolaev, který režíroval například adaptaci Báječná léta pod psa a sbíral ceny už při filmařských studiích.


Soutěžit jste mohli od 25. května do poledních hodin 27. května 2009. Celkem se hrálo o deset lístků na dvojici projekcí, které se konají den před oficiální premiérou filmu. Ten do českých kinosálů vstoupí ve čtvrtek 28. května. Obě promítání se odehrají v Praze, v multikině Palace Cinemas ve Slovanském domě. Každý výherce vyhrává dvě vstupenky.


Soutěžní otázka: Jak se jmenuje film Filipa Renče z roku 2008, kde si Karel Roden zahrál hlavní roli?

Správná odpověď na soutěžní otázku je Hlídač č. 47.

2 vstupenky na film vyhráli:

Jiří Jelínek, Benešov
Hana Tučková, Praha
Danuše Vocetková, Kladno
Ivana Kohoutová, Praha
Andrea Justová, Praha

Výhercům gratulujeme! Redakce tn.cz bude všechny telefonicky kontaktovat.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž trvá od 25. května do 27. května 2009 do 12 hodin.


2. Cena: 10 vstupenek na premiéru filmu Jménem krále, každý výherce získá dvě vstupenky.


3. Soutěžit může každý, kdo odešle odpověď nejpozději do 27. května 2009 do 12:00 na e-mail: soutez@tn.cz. O výhře budou výherci informováni e-mailem, a to na adresu, ze které poslal daný soutěžící svou odpověď. Vyhrává 50., 100., 150., 200. a 250. zaslaný správný e-mail.


4. Každý z účastníků soutěže může zaslat pouze jeden e-mail.


5. Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.


6. Účastník soutěže je každý, kdo přijal pravidla soutěže a poslal odpovědi. Soutěžící jsou identifikováni podle jména, které uvedli v e-mailu.


7. Redakce tn.cz se s výhercem po skončení soutěže spojí a domluví se na předání ceny.


8. Organizátorem soutěže je CET 21, Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00 Praha 5 - Barrandov, provozovatel serveru tn.cz.


9. Až do odvolání pořadatele soutěže souhlasí soutěžící, kteří se účastní soutěže, se zařazením do databáze organizátora soutěže, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Organizátor má právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.tn.cz.


10. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže e-maily, které porušují zákony České republiky, nebo nesplňující požadavky soutěže. Soutěžící nebude o vynětí ze soutěže informován.


11. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

tn.cz / pez
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz