APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Hrdina Transformerů nemá rád Wii

Hrdina Transformerů nemá rád Wii
Zdroj: Oficiální zdroj

Shia LaBeouf je pařan jako poleno, ale jen na PlayStation nebo Xboxu. Hlavně před ním nemluvte o Wii...

Shia LaBeouf, hrdina filmových Transformerů, jejichž premiéra nás čeká tento týden, je vášnivým hráčem videoher... a nesnáší Nintendo Wii. Prozradil to v rozhovoru pro stránky BigDownload, kde se vyznal ze své lásky i nenávisti. Nintendo Wii je podle LaBeoufa amatérská konzole a prostě ji nemá rád. Ani prý nehraje s hráči, kteří se přiznají, že mají Wiičko doma. A než by hrál LEGO Star Wars na Wii, jedl by radši sklo.


Mezi videohry, na kterých LaBeouf vyrůstal, patří klasiky jako Mortal Kombat, Doom, Donkey Kong, Sonic nebo Mario Kart. V poslední době si pak oblíbil strategii Sid Meier’s Civilization nebo Kmotra II. Sám je prý velkým fanouškem filmové předlohy a na hře si váží toho, že je velká tak akorát. Nemusí prý cestovat dlouho po městě, aby si užil trochu akce, což ho například štvalo u Grand Theft Auto.

lb, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz