Zpravodajství

Provokatér Marilyn Manson chytil prasečí chřipku

Známý provokatér, který rád šokuje puritány, chytil prasečí chřipku. Marilyn Manson o ní ale vtipkuje.

Americkému kontroverznímu zpěvákovi Marilynu Mansonovi byla diagnostikována prasečí chřipka. Informoval o tom ve čtvrtek server NME.


Hudebník se na veřejnosti netají tím, že se skutečně nakazil virem A(H1N1). O své nemoci se svěřuje fanouškům na sociální síti Facebook.


"Lékaři mi oficiálně potvrdili informaci, že mám prasečí chřipku," napsal zpěvák na Facebooku a dodal: "Vím, že mi budou všichni naznačovat, že možnost, jak lze toto onemocnění získat, je soulož s prasetem. Nicméně doktor mi řekl, že výběr mých partnerek v minulosti nepřispěl k této mysteriózní chorobě. Bohužel to přežiju."


Pseudonym rockového zpěváka vznikl spojením jmen známé herečky Marilyn Monroe a masového vraha Charlese Mansona. V roce 1988 vznikla skupina pod názvem Marylin Manson & The Spooky Kids, který byl později zkrácen do současné podoby.


Písně Marilyna Mansona často doprovázejí šokující texty o násilí, sexu a smrti. Jeho koncerty vedle hudby nabízejí také bizarní vizuální podívanou, které dominuje zpěvák se svou neogotickou vizáží.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz