Zpravodajství

PTALI JSTE SE: Jak se chránit před sexuálními devianty? Hostem byl sexuolog

PTALI JSTE SE: Jak se chránit před sexuálními devianty? Hostem byl sexuolog
Sexuolog Milan Šindlář Zdroj: Oficiální zdroj

Ptali jste se sexuologa Milan Šindláře na sexuální deviace.

Milan Šindlář je psychiatr a sexuolog. Pracuje v psychiatrické léčebně Bohnice a zabývá se léčbou pacientů s ochrannou sexuologickou léčbou.

Rozhovor

V Ostravě ve středu dopadli muže, který v minulých dnech sexuálně obtěžoval nejméně pět žen. Ve středu se muž přiznal. Policisté také zjistili, že už se v minulosti čtyřikrát dopustil trestné činnosti se sexuálním podtextem. Třiačtyřicetiletý muž se se svými sexuologickými problémy léčí.

PSALI JSME:

Muž, který na severní Moravě znásilnil pět žen, se přiznal

Zhoršují se sexuální deviace? Jak při napadení sexuálním deviantem jednat? Mohou se devianti zcela vyléčit? Na vaše otázky bude odpovídat sexuolog.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za1,26 bilionu korun.

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Píše se na Deník.cz