Zpravodajství

Žena vyskočila z okna v devátém patře, po dopadu byla při vědomí

Žena vyskočila z okna v devátém patře, po dopadu byla při vědomí
Zdroj: Mediafax

Jedenačtyřicetiletá žena vyskočila ve Štúrově ulici v Praze 4 v sobotu vpodvečer z okna domu v devátém patře, podle záchranářů byla po dopadu chvíli při vědomí.

Zdravotníci následně ženu uvedli do umělého spánku, protože vědomí ztratila, informovala Mediafax Jiřina Ernestová, mluvčí pražských záchranářů.

Důvod skoku zhruba z třicetimetrové výšky již objasnila policie. "Žena tak učinila v sebevražedném pokusu, zanechala totiž dopis na rozloučenou," vysvětlila Eva Kropáčová, mluvčí pražské policie.

Těžce zraněnou sebevražedkyni záchranáři transportovali do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích.

Policie však zasahuje u dalšího sebevražedného pokusu. "V Machuldově ulici ve čtvrtém pražském obvodu se na střeše obchodního domu Albert nachází muž, který vyhrožuje, že ze střechy skočí. Na místě je pohotovostní motorizovaná jednotka, situaci nadále sledujeme," informovala Mediafax Kropáčová.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz