Na dvojici turistů se v libereckém hotelu zřítila část stropu. Stalo se to během noci, když spali.
Měli ale štěstí, oba dva jsou v pořádku, vedení hotelu se jim omluvilo a navíc nabídlo odškodné.
Vedení hotelu Liberec prý události lituje a nechá prověřit kvalitu všech stropů.
Podívejte se na reportáž pod titulkem článku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz