Náraz BMW do sloupu nebyl příliš prudký. Řidič měl zřejmě zdravotní problémy, záchranářům se ho nepodařilo oživit.
Řidič vozidla taxi zemřel v sobotu nad ránem poté, co pravděpodobně kvůli zdravotním problémům ztratil kontrolu nad vozem BMW a narazil v pražských Vysočanech do sloupu semaforu. Žádného zákazníka nevezl.
Nehoda se stala před druhou hodinou v noci v Jandově ulici před vjezdem na náměstí Organizace spojených národů. Šofér středního věku narazil pravou přední částí auta do semaforu a zůstal sedět uvnitř. Přivolaní záchranáři ho po vyproštění několik desítek minut oživovali v sanitce, jejich snaha však byla marná.
"Řidič zemřel, příčinou smrti ale pravděpodobně nebyla nehoda," řekl agentuře Mediafax policista s tím, že více by měla ukázat nařízená soudní pitva. Jak dále uvedl, taxikář nevezl zákazníka. "Jel prázdný, to však ještě musí potvrdit vyšetřování."
Náraz nebyl silný, auto příliš nepoškodil a semafor zůstal funkční.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz