Vítězem talentového klání může být i ten, kdo nevyhrál.
Tanečník, moderátor a DJ Dominik Turza na sebe upozornil vystoupením v soutěži talentů, a i když do superfinále nepostoupil, získal velkou popularitu. To se výrazně projevilo i v jeho práci. "Dostávám teď hodně nabídek na různá vystoupení, to nepopírám," řekl Turza deníku Blesk.
Kromě úspěchů má ale Turza i problémy s napodobiteli. Nemají to tak těžké, "originál" totiž obvykle vystupuje v masce, takže jeho tvář není tak známá. "Dalo se s tím počítat, že toho někdo zneužije, když mi v převlecích není vidět do obličeje," řekl smířeně Turza.
Naposledy prý řešil podobný problém v Karlových Varech. "S tím dotyčným jsem si to vyříkal a doufám, že už se to nebude opakovat," vysvětlil tanečník.
Více o nedělní Talentmanii najdete TADY a TADY.
A o tom, že není třeba zvítězit, aby se úspěch dostavil, může mluvit i Markéta Konvičková. Finalistka loňské SuperStar je objevem letošního Českého slavíka.
Více o Českém slavíkovi 2010 čtěte ZDE a ZDE.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz